Търсене

Университетска акушеро-гинекологична болница
„Майчин дом“

Университетска акушеро-гинекологична болница
„Майчин дом“

МЕНЮ

Тризнаци, 10 двойки близнаци и общо 277 бебенца са проплакали за януари 2022 година в СБАЛАГ “Майчин дом”

С пълен и щастлив месец януари  започва годината в Университетска акушеро-гинекологична болница “Майчин дом”. В първия месец от новата 2022 година, в най-голямата акушеро-гинекологична болница в страната са се появили на бял свят 277 бебета, от които 10 двойки близнаци и първото за тази година раждане на тризнаци. През изминалата 2021 година в СБАЛАГ “Майчин дом” няма тризнаци, които пък са се раждали цели 3 пъти през 2020 година.

Животът тържествува и в КОВИД отделението, където са проплакали общо 25 здрави бебенца.

Ръководството на болницата честити щастливите новини на семействата на новородените бебенца и благодари сърдечно за професионализма и себеотдаването на дежурните екипи на „Майчин дом“.

Екипът на „Майчин дом“ с водещо участие в XLIII Национална акушерска конференция

Прочети повече

Лекари от МБАЛ НКБ и СБАЛАГ “Майчин дом“  спасиха 29-годишна бременна жена с аортна дисекация

Прочети повече

„Майчин дом“ представи България на конгресa на Европейските неонатални и перинатални дружества

Прочети повече